Apžvalga: Abib Heartleaf essence - raminanti esencija

2021 m. vasario 23 d., antradienis

 


Ar tavo oda kenčia nuo šalčio? Nes mano tai labai dirgsta, yra kamuojama ir šiaip traumuojama - siaubingai nepernešu tokių šalčių ir žvarbaus vėjo. Ne tik kad kelnės limpa prie kojų, bet ir šerkšnoja antakiai bei blakstienos. Visais būdais bandau raminti odą, o vienas iš būdų - ši raminanti odą esencija iš Abib


Veiklioji šios esencijos medžiaga - širdžialapės stimburės (Houttuynia Cordata) ekstraktas. Apie augalus nusimanau tikrai nedaug, tačiau kosmetikos produktų su tokio augaliuko ekstraktų nesu nei mačiusi, nei bandžiusi. Abib gamintojas man taip pat visiškai naujas. Pietų Korėjos brendas, kurio pavadinimą išvertus neturime nieko bendro, apie ką pirmiausia galima pagalvoti - Abib reiškia "pirmasis mėnulis". Labai man patinka jų kosmetikos pakuotės - minimalios, dailios, aiškiai suprantamos, kokybiškos, prabangios. Pati kosmetika į brangesnių pusę. 

Esencija gelinio pavidalo - permatoma, gan skysta, kaip tirštas serumas. Aplikuojasi taip pat kaip serumas ir susigeria labai greit. Nepalieka jokio lipnumo ar kito nemalonaus jausmo ant odos. Skalsiai naudojasi, vieno paspaudimo užtenka visam veidui. 


Sudėtis:

Houttuynia Cordata Extract, Glycerin, Methylpropanediol, Dipropylene Glycol, Glycereth-26, Sodium Hyaluronate, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Hydroxyethyl Urea, Panthenol, Water, Choleth-24, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tromethamine, Caprylyl Glycol, 1,2-Hexanediol, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Limonene, Linalool
saugu, vidutiniškai saugu, nesaugu

Labai man patinka sudėtis produkto - švelni ir naudinga, nekemšanti porų. Man tai labai svarbu. Taip pat labai patinka ir produkto dozavimas - pompa mano mylimiausia, o gamintojas dar ir pasirūpino higiena. Turiu omenyje, kad pompa uždengiama papildomu kamštuku - taip neapdulka ir pro ertmę nepatenka bakterijos ir kiti dalykai. Ypač tai aktualu, jei norima esenciją įsimesti į rankinę ar kuprinę. 
Poveikis paprastas - esencija ramina sudirgusią odą. Produktą naudoju iš karto po prausimosi - esencija nuramina, padrėkina, suminkština veido odą. Sudėtyje esantis pantenolis dar ir gaiviai pašaldo odą - šaldymas vos pastebimas, neintensyvus, bet teigiamai suveikia kartu su kitais esencijos ingredientais ir suteikia malonius pojūčius. 

Produktas nėra pirmosios būtinybės veido odos priežiūros rutinoje, tačiau jeigu turi problemų su dažnai sudirgusia oda, kuri po prausimosi, buvimo lauke ar sunkaus makiažo būna patraumuota - esencija tau patiktų. Man patinka ypač dabar, kai veido odą skriaudžia šaltis ir žvarbus vėjas. Brr. 
Esencija patiks: jei turi jautrią, lengvai susidirginančią odą, kuriai reikia švelnaus, netraumuojančio produkto, kuris apramintų ir pasirūpintu oda. Jei nori švelnaus produkto savo odos priežiūros rutinoje, kuris tiktų prieš aplikuojant makiažą. 
Esencija nepatiks: jei tavo odai reikia itin gilaus drėkinimo arba turi rimtesnių odos problemų, kurias reikia gydyti. #YesStyle #YesStyleReview @abib.official (instagrame)
Produktą testavimui gavau nemokamai, susimokėjau tik ~6 eurus už siuntimą, nes esu Yesstyle Influencer kampanijos dalis. Čia aplikuoti galima visiems, reikia tik nurodyti savo medijų kanalus ir laukti patvirtinimo. 

2 komentarai

  1. Uoj kaip aš mėgstu visokius skysčius veidui... :D

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. man irgi patinka, ypač tie, kurie matosi, kad nauda yra ir kurių sudėtis nepriekaištinga - tada be jokios rizikos ir baimės tik tepliojies, tik tepliojies :D

      Panaikinti

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.