Apžvalga: Maybelline naujiena - Sky High ilginantis blakstienų tušas

2021 m. vasario 28 d., sekmadienis

 Demonstracijų ką šis blakstienų tušas gali mačiau nemažai. Bet gi net ir tos demonstracijos negarantuoja, kad toks pat efektas bus kiekvienai. Šios naujienos labai laukiau, norėjau išbandyti, bet tikrai nebuvau naivi - per tiek metų dažymosi aš puikiai pažįstu savo blakstienas ir puikiai žinau, ką tušai su jomis gali, o ko ne. Tušas visiškai patenkino mano sąžiningus, sveiku protu paremtus lūkesčius. 


Dar visai neseniai rašiau kaip myliu ir kiekvieną dieną naudoju Maybelline Lash Sensational blakstienų tušą (apžvalga čia). Savo žodžių tikrai neišsižadu - iki pat šios dienos naudoju ir galiu pasakyti tą patį - tušas tikrai geras. Tai naujiena Sky High irgi yra iš Sensational šeimos, orientuota būtent į blakstienų ilginimą. Ištraukus iš pakuotės šepetėlį iš karto supratau, kad tam skirta - silikoninis šepetėlis kiek smailėjantis, su mažais trumpais dantukais. 
Tušo konsistencija gan šlapia, bet greitai ir gerai sudžiūva, tad papildomų problemų nesukelia. Svarbu tai, jog reikia būtinai nuimti perteklių prieš dažant blakstienas - kad nesulipintų. Nes šiaip ta šlapia konsistencija leidžia atskirti blakstienas viena nuo kitos. Pasidengia jos lengvu juodu sluoksniu, išsišukuoja, atsiskiria ir automatiškai atrodo ilgesnės. Šepetėlis tai toks lengvas lengvas ir labai lankstus - dažant blakstienas kiek su jėga net sulinksta (išsiaiškinau dažydamasi paskubomis). Šepetėlio lankstumas leidžia lengvai pasidažyti, nes lengva prieiti prie akių kampučiuose esančių smulkių blakstienų ir šiaip - mažesnė tikimybė įsidurt sau į akį, nes aš su tušu dar ir tai sugebu padaryti kartais. 
Labai man patinka ir ant pakuotės esančios iškilios raidės - duoda tokio kitoniškumo, o dar gerai tas, kad pakuotė nesiritinėja padėta gulsčia. Čia gi mažas pliusas, atrodo, bet va būna man situacijų, kai labai gerai, kad nesiritinėja. 😃 Grįžtant prie pačio tušo - netepa, nebyra, nenusitrina ir kitaip neišnyksta. Saikingai dozuojant nelipina, prailgina. Apimties nesuteikia, nes tušas ne tam skirtas. Apimčiai rekomenduoju įrašo pradžioje minėta Lash Sensational klasikinį tušą. 


Kadangi mano blakstienos yra gan ilgos, bet tiesios ir sunkiai užriečiamos, nematau aš tušo teikiamo ilgio labai vaizdžiai. Na, tik iš šono pasižiūrėjus, nes priekiniame vaizde blakstienos nulinkę ir tiek žinių. Aš su tuo esu susitaikiusi ir suprantu, kad fiziškai nėra įmanoma, kad bet koks blakstienų tušas, kad ir koks jis geras, pakeltų blakstienas. 


Visgi, jei reiktų rinktis, aš rinkčiausi paprastą Sensational versiją, nes ji priduoda daugiau apimties ir toms, kurios su tiesiomis blakstienomis, ta apimtis šiek tiek padeda paryškinti žvilgsnį. 


Palieku nuorodą įsigijimui: https://www.drogas.lt/drlt/kosmetika/akims/blakstienu-tusai/maybelline-new-york-lash-sensational-sky-high

Ar jau išbandei šią naujieną?

2 komentarai

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.