Apžvalga: Wet n Wild Photo Focus - skystas makiažo pagrindas su mentele

2021 m. kovo 15 d., pirmadienis

 


Kadangi baiginėjosi mano makiažo pagrindas, nutariau paeksperimentuoti ir neimti patikrintų variantų, o išbandyti kažką naujo. Na ir kartais tai nelabai pasiteisina, nes naujasis eksperimentas neprilygsta patikrintam variantui. Iš dalies man taip ir nutiko. Kodėl iš dalies? Na... 


Pamačiusi, kad šis Wet n Wild Photo Focus makiažo pagrindas yra su mentele, kažkodėl sugalvojau, jog tai yra baisiai patogu. Maniau, kad mentele dozuoti makiažo pagrindą patogu ir patogiau nei kiti būdai. Taip pamaniau nes aplikuoji iš karto ant veido, o ne ant makiažo kempinėlės ir ji tiek nesugeria produkto. Na, bet pabandžiusi supratau, kad tai nėra patogiau ir iš kitos pusės - nehigieniška net. Kadangi aplikuoji tiesiai ant odos, o po to tą mentelę vėl kiši į buteliuką, ant josios pasilieka tavo kremo ar makiažo bazės likučių ir maišosi pastoviai su pagrindu. Plika akimi tai nėra matoma, tačiau aš tai mačiau su savo antakiu žele - vis padažydavau antakius ja ir pudros likučiai maišosi su žele viduje ir ji tokia balzgana pasidarė. Vaizdelis nekažką, o ir produkto formulei galima pakenkti. Tai mentelė daugiau niekada, nenoriu. Plius - lengva man tokiai teplei visur pritaškyti tos pudros... 

Pudros konsistencija gan skysta. Tai dažnu atveju nurodo, kad makiažo pagrindas lengvo/vidutinio maskavimo. Labai didelio maskavimo pudros, iš mano patirties, būna tirštos. Tai šitas pasitvirtina - Wet n Wild Photo Focus gali išgauti lengvą ir vidutinį maskavimus. Norint maskavimo daugiau, reikia papildomai gero maskuoklio. 


Kaip ir minėjau įrašo pradžioje, pudra dozuojama mentele, pats produktas sunkiame, storo stiklo buteliuke. Spauda ant stiklo nelabai laikosi, tik gavus ir pačiupinėjus buteliuką apsitrynė užrašai - atrodo jau kaip gerai nudėvėta pakuotė, nors tokia nėra. Nėra labai didelė tragedija, tik šiek tiek apmaudu. 
Mano pasirinktas atspalvis Nude Ivory man gal kiek per geltonas. Tai jei rinksies, turėk omeny ir jei esi labiau rusvos odos kaip aš, galbūt bandyk kitą atspalvį. Ir man ne iki galo patinka pudros užbaigimas ant odos. Pavirsta ji į tokias dulkeles, pabėgioja į odos raukšleles, kažkaip nesukimba su oda - makiažo pagrindas sau, oda sau. Ir kodėl taip įvyksta neturiu supratimo, tik kelis spėjimus: gal netinka mano odos tipui, o gal produktas tiesiog nėra iki galo geras. 


Tiesa, užtvirtinus makiažo pagrindą sausa pudra, situacija būna dar blogesnė ir atrodai kaip sausainis. Dienos eigoje su šiuo pagrindu mano oda ima blizgėti. Labai. Visai nepatinka šitas efektas, reikia papildomai susitvarkyti dienos eigoje. Kai tuo tarpu mano mylimas makiažo pagrindas Loreal Infaillible blizga tik po kokių 9 val. arba, jei būna geros odos diena, neblizga visai. 
Produkto nepirkčiau antrą kartą ir nesinori net jo subaigti, tačiau, kadangi jis yra sunaudojamas, tai vardan to, kad neeikvočiau nei resursų, kurie buvo panaudoti pagaminti priemonę, nei savo pinigų, sunaudosiu. Tačiau šio makiažo pagrindo nerekomenduoju, mano patirtis nėra super džiaugsminga. 


Pudra tau patiks, jei: esi normalaus odos tipo, nereikia didelio maskavimo, patinka dozuoti pudrą mentele. 

Pudra tau nepatiks, jei: turi riebią/sausą odą, reikia didesnio nei vidutinis maskavimo, mėgsti pudras su natūraliu užbaigimu, nori ilgai ant odos išliekančio produkto. 


O tu dažniau eksperimentuoji ar perki patikrintus variantus? 

4 komentarai

 1. "Kaip sausainis" 🤣🤣 wow, koks tikslus apibūdinimas :D

  O aš dažniau eksperimentuoju. Dažausi retai, o norų sąrašas tokio ilgio, kad ir taip nespėsiu visko išbandyt 🤭

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. dažnai su "sausainio efektu" susiduriu, tai jau ir pavadinimą tinkamą išrinkau 😂😂😂

   gerai, kad eksperimentuoji, yolo 💪🤓

   Panaikinti
  2. Ai, o kaip tau kvapas? 😁 keista, kad nepaminėjai, man šitos pudros kvapas didžiausias minusas 🤭

   Panaikinti
  3. 🤔 nėra jokio kvapo kaip ir, dabar net pasimečiau, reikės pauostyt 😂👏

   Panaikinti

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.