Influx - lietuviškas tinklaraštis

lietuviškas tinklaraštis

Vasaros atradimas: Maybelline Colossal 36 h blakstienų tušasTurėti gerą tušą savo kosmetinėje man yra labai labai svarbu. Dar svarbiau gerą tušą turėti ir toms, kurių akių vokai kaip mano - meiliai glėbesčiuojasi tarpusavyje, yra užkritę ir jeigu tušas tepa - iš karto bye-bye. Maža dalis tušų man tinka iš esmės - trintis su oda ir dar riebia - iššūkis daugeliui blakstienų tušų. Bet dabar mėgaujuosi ilgomis ir juodomis blakstienomis su Maybelline Colossal 36 h tušuPakuotė standartinė

Apvali, "į storumą" tubelė, kuri yra būdinga daugeliui Maybelline tušų. Man patinka, kai tušų tubelės juodos - aš dažnai dažydamasi nepataikau sugrąžinti aplikatoriaus į pakuotę, todėl būna, kad padažau ne tik blakstienas, bet ir tušo buteliuką. Puiku, kai mano tokių klaidų ant pakuotės nesimato. 😁 Šiaip nieko išskirtino, įprasta, lengva ir patogi plastmasinė pakuotė. 


Didelis šepetėlis - turi ir pliusų

Daugumoje atvejų didelis šepetėlis nėra patogus - ypač turinčioms trumpas blakstienas, mažas akis. Labai sunku prieiti, sunku pasidažyti neišsitepus. Taip pat labai sudėtinga pasidažyti apatines blakstienas. Nors šio tušo šepetėlis didelis, tas dydis turi ir pliusų - pavyzdžiui, pasidažai labai greit. Pora brūkštelėjimų ir užtenka. Antra, įmanoma išgauti gražią apimtį - ypač prie šaknų gaunasi  normaliai pajuodinti. Konsistencija gali išgąsdinti

Sausoka. Pirmus kartus naudojant net galvojau, kad gal pasenęs ar uždžiuvęs šis tušas. Bet kai pradedi dažytis - viskas ok, tik reikia tai daryti labai greit - tušas ir taip sausas, o dažantis gauna deguonies ir uždžiūva ant blakstienų akimirksniu. Antro sluoksnio užsidėti nelabai įmanoma ir nelabai patariu - jau sudžiuvus tušui galutinai, į blakstienas nebeina įkišt šepetėlio. Tačiau gerai pasidarbavus, pilnai pakanka ir vieno sluoksnio. Dažyti pradedu nuo galiukų ir tada pereinu per šaknis. 


Stipri fiksacija žvilgsnio atvėrimui

Mano blakstienos tiesios, todėl aš visada naudoju rietiklį. Man labai svarbu, kad blakstienų tušas neapsunkintų ir užriestos blakstienos laikytųsi nenulinkę. Man patiko, kad nors Maybelline Colossal 36 h tušas stipriai fiksuoja blakstienas. Neturiu jokių problemų ir visą dieną išvaikštau su užriestomis blakstienomis - jos nenusileidžia. Riestos blakstienos atveria žvilgsnį, jis tampa toks šviežias, simpatiškas. Pradėjusi naudoti šį tušą susilaukiau begalės komplimentų - kad gražiai atrodau ir klausimų ar kažką pasidariau savo veidui, nes jis kažkoks kitoks. 😂 Visiems atsakydavau, kad tiesiog naujas tušas, kad ir kaip tai juokingai skambėtų, tačiau savo makiažo rutinoje daugiau nieko ir nekeičiau. 


Netepa 

Na ir šiaip tušas nei byra, nei tepa. Įrašo pradžioje minėjau, kad man labai svarbus šis aspektas, nes blakstienos visą dieną liečiasi su akių vokais - ypač, kai užriestos. Mano nuostabai, tušas lengvai ir nusiplauna, užtenka kelis kart brūkštelti miceliniu vandeniu ir panaudoti įprastą veido prausiklį - nereikia nei trinti, nei aliejų, nei pienų, nieko.
Šis tušas man visiškas vasaros atradimas - jau gan ilgai neturėjau tokio, kurį naudoju kasdien ir net ranka nekyla griebti kažkokio kito. Įsimylėjau po pirmo naudojimo, nors, tiesą pasakius, ilgai atidėliojau bandymą, nes maniau, kad rezultatas bus kaip daugumos - sulipę, nulinkę ir iš priekio nematomos blakstienos. 


Įvertinimas: 5 / 5, Kaina: ~ 12 eurų 


___________________
Nuotraukose matei: 
Vaza gėlėms | pirkta 50c boutique dėvėtų rūbų ir daiktų parduotuvėje | 1 €
Rankinė | pirkta Humana dėvėtų drabužių parduotuvėje | 2,5 
Gubojos | gėlės, pirkta Rimi parduotuvėje | 2,99 € 
Maybelline Colossal 36 h blakstienų tušas | PR package 


Komentarai

 1. Koks gražus naujas dizainas! 😁 ypač intriguoja ta nauja skiltis 🧐

  O tušas nebandytas, bet jau įtrauktas į sąrašą 🤞 kaip tik dieną prieš pasirodant apžvalgai nusipirkau naują tušą... 🙄

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. mane irgi intriguoja, dirbu ties tuo, o kadangi nesu labai versli - viskas gan lėtai juda :D
   tikrai vertas dėmesio tušas, kuomet nesinorės nieko eksperimentuoti - tikrai rinksiuos :)))

   Panaikinti

Rašyti komentarą

Form for Contact Page