Influx - lietuviškas tinklaraštis

lietuviškas tinklaraštis

Dar lakuojančioms nagus: Pierre Cardin studio nails nagų lakas nr. 14269


Ar be manęs dar kas nors lakuojate nagus pačios ir paprastais lakais? Pritariu - užsiėmimo ir kantrybės reikia tikrai daug, bet kaip faina dažnai keisti nagų spalvą, kaip faina ją tiesiog nuvalyti vienu vatos diskelio mostelėjimu. Anksčiau dariausi gelinį namuose, nes paprasta, bet nusiimti  tokį lakavimą man pasirodė visai nepaprasta nepažeidžiant nago plokštelės. Palikau, grįžau prie senovės. 


Įsigijau porą Pierre Cardin Studio nails nagų lakų spalvų. Viena iš tų spalvų - nr. 14269. Ši spalma mane patraukė, nes tokia kramtomosios gumos rožinė, tokia švelni ir nekalta, neutrali ir tvarkinga. Ir tikrai - ant nagų tikrai atrodo itin subtiliai, klasiškai. 


Reikia kelių sluoksnių

Norint išgauti intensyvią spalvą, tenka pavargti - pirmasis sluoksnis visai vos pastebimas. Antras sluoksnis lako jau šiek tiek parodo spalvos. Trečiasis - padengia spalva, tačiau norint, kad nago plokštelė nesimatytų, reikia ir ketvirto sluoksnio. Kas iš ties nėra itin patogu, bet patirtis sako, kad su šviesiomis spalvomis visad taip - retai kada jos būna tokios pigmentuotos, jog užtenka vos vieno padengimo. Visa laimė, kad šis Pierre Cardin lakas greitai džiūva - tai tie tarpai tarp kelių padengimų neprailgsta. 


Skystoka konsistencija meta iššūkį 

Lakas iš skystesnių, todėl reikia lakuoti labai mažu kiekiu ir plonais sluoksniukais. Padauginus lako, jis iškarto subėga į raukšles aplink nagą. Todėl reikia su juo elgtis atsargiai, kruopščiai. Kruopštumu aš negaliu pasigirti, todėl man lako skystumas - tikrai sunkinanti aplinkybė. Su skystu laku taip pat sunkiau nago plokštelę padengti tolygiai - vis išplaukia kokia salelė, kur pateko mažiau lako. Gražus atspalvis paperka

Nors ir suminėjau nemažai lako minusų, aš jo nesiruošiu pašalinti iš savo nagų lakų kolekcijos. Bent jau kolkas. Lako atspalvis, kaip ir minėjau apžvalgos pradžioje, labai dailus! Atrodo elegantiškai, prabangiai. Jeigu dar mano nagų forma būtų graži ir nagų lakavimo įgūdžiai geresni - vaizdas būtų 10 balų. 


Išsilaikymas - individualus dalykas

Nei iš vieno lako nesitikiu daugiau nei savaitės. Visada naudoju top-coat viršutinius sluoksnius ir nepalieku lako vieno, kadangi man svarbu - sekmadienį lakuoju, turi ištempti manikiūras iki kito sekmadienio. Šis Pierre Cardin lakas su viršutiniu sluoksniu laikosi padoriai - pirmiausia nyksta nuo nagų galiukų, nebyra ir neskilinėja. Iki sekmadienio ištempė, nors ir nebevisai tobulas, bet ištempė. Sąžiningai - kad ir kiek tą spalvą begirčiau, pats lakas tikrai nėra pats geriausias. Vidutiniškas, gan sunkoka su juo dirbti ir užima laiko. Nepriekaištingas nagų lakas turi būti sodrus, tolygiai skirstytis ir nereikalauti viso vakaro pastangų nusilakuoti nagus. Aš tam tiesiog nenoriu skirti per daug laiko!
Įvertinimas: 3 / 5, Kaina: ~ 3 eurus 

Kur pirkau: https://eshop.elevita.lt/lt/nagu-lakai/4275-pierre-cardin-studio-nails-nagu-lakas-115-ml.html


Komentarai

 1. Aš irgi iš tų dinozaurų, kurie lakuoja paprastais nagų lakais, nors ir suprantu, kad niekada pati nenusilakuosiu taip, kaip grožio salone, bet stengiuosi, bandau... Kartais išeina geriau, kartais prasčiau. Aišku, labai svarbu, koks nagų lakas naudojamas... O dar svarbiau yra neužmiršti panaudoti nagų lako pagrindą - tai mano atradimas.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. taip, man irgi niekada nesigauna kaip salone ir įtariu, kad nesigaus :D bet smagu vistiek bandyti. o dėl pagrindo gal turi kokią rekomendaciją? nes man atradimas buvo top'o sluoksnis, apie pagrindą kažkodėl nesusimąsčiau :D :D

   Panaikinti
 2. Man nagų lako pagrindas buvo atradimas, nes po to daug lengviau ir greičiau nuvalyti laką (jis taip neįsigeria į patį nagą), be to, jį šiek tiek palygina. Aš iš tikrųjų viršutinį sluoksnį kartais pamirštu, bet pagrindo stengiuosi nepraleisti. Naudoju aš paprastą nagų lako pagrindą, tokį:
  https://www.drogas.lt/drlt/kosmetika/nagams/nagu-prieziurai/buk-nagu-lako-pagrindas-su-porcelianu-9-ml/p/BP_10879
  Bet gal yra ir geresnių... Ir jis tinka tik lakuojant ryškiai nagus, nes yra baltas, tai jį reikia uždažyt...

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. na tikrai gerą mintį man čia davei, reikės ir man kokį nors įsigyt. dėl to kad man labiausiai kas nepatinka lakuojant nagus paprastu laku, tavo minėtas dalykas, jog nago tekstūra nelygi būna. ir aišku - nudažytas nagas, kai dažais pvz. raudonai ar juodai yra tragedija :D nu liuks, pabandysiu!

   Panaikinti

Rašyti komentarą

Form for Contact Page