Influx - lietuviškas tinklaraštis

lietuviškas tinklaraštis

Individualus kosmetikos parinkimas pagal odą - tiesiog tavo telefone, nemokamai

 

Dabar programėlių telefone pasiūla yra tokia didelė, kad kartais net nebesusivoki ar tau iš viso reikia jų ar visgi nelabai. Aš pati turiu programėlių, kurios tikrai palengvina kasdienybę ir yra naudingos (pvz. sporto pratimai, kalorijų skaičiavimo programėlės, žingsnių matavimo programėlės, nuotraukų redagavimo ir kt.). Mažai turiu su grožiu susijusių programėlių, nes kiek teko atsisiųst - vis nusivylimas, nes kažko joms lyg ir trūksta. Bet radau vieną grožio programėlę, kuri tikrai naudinga ir lengva ja naudotis. 


Skin Bliss - taip vadinasi ši programėlė ir yra prieinama tiek Android, tiek iPhone naudotojams. Programėlė yra visiškai nemokama. Atsisiunčiame, susikuriame anketą ir pradedame naudotis.


Pirmiausia - testas

Naudojimasis prasideda nuo testo. Testo metu atsakinėji į klausimus apie savo odą, savo gyvenimo būdą ir vertybes, susijusias su kosmetika, odos priežiūra ir produktais. Tuomet gauni rezulatą apie savo odos tipą ir pagrindines odos problemas. Ši informacija iš testo tampa gairėmis programėlei ir ji, savo ruožtu, padaro didelį darbą - pagal šias gaires suranda ir išdiferencijuoja odos priežiūros kosmetiką, kuri yra perfect arba good match būtent tavo odai. 


Paprastas naudojimas

Programėlė visiškai nekomplikuota. Prisijungus po testo atlikimo mus pasitinka pagrindinis Skin Bliss puslapis. Kadangi dabar vasasros ir saulės sezonas, programėlės viršuje matome apsaugų nuo saulės gidą, dažniausiai kylančius klausimus apie apsaugines priemones ir mygtuką, nuvedantį susirasti apsaugą būtent sau. 


Apačioje matome Top kategorijas, kurių tau gali prireikti prižiūrint savo odą: prausikliai, drėkikliai, tonikai, produktai gydymui ir kaukės. Paspaudus ant vienos iš šių ikonų, mus nuveda tiesiai į rekomenduojamų priemonių sąrašą. Pirmiausia, sąrašo viršuje mums rodo priemones, kurios pagal paieškos filtrus tinka tobulai. Primenu, kad paieškos filtrai tai tie, kuriuos nustatai testo metu. 
Paspaudus ant dominančio produkto, mes iš karto pamatome visą reikalingiausią informaciją: gamintoją, pilną produkto pavadinimą ir trumpą aprašymą. Dažnu atveju yra ir produkto nuotrauka, o jos dešinėje programėlė nurodo kiek procentų produktas sutampa su tavo rodikliais. Slenkant žemyn randame dar daugiau naudingos informacijos: kaip produktas padės tavo odos bėdoms, kaip su ja reaguos, kokie ingredientai tame produkte gali odai padaryti kažką neigiamo, išvardijami gerieji ingredientai, kurie bus naudingi ir paaiškinama kaip naudingi, taip pat randame ir pilną ingredientų sąrašą, kuris pažymėtas spalviškai pagal saugumą. 
Galima skenuoti sudėtis jau turimų produktų 

Programėlė man patiko tuo, kad ne tik parodo, ko tavo odai reikėtų ir kas jai galėtų padėti, bet ir tuo, kad yra sudėčių skenavimo funkcija. Ji veikia labai įprastiniu būdu: arba fotografuoji sudėtį nuo pakuotės, arba gali copy > paste į langelį sudėties tekstą. Tai labai naudinga, nes gali pasitikrinti, ar tavo dabar lentynoje stovintys ir kasdien naudojami produktai tau išties tinka, o prieš pirkdama naują, visada gali įklijuoti sudėtį ir pasitikrinti ar pirkti verta, kadangi sudėtį programėlė analizuoja ne tik bendrai, bet ir atsižvelgdama į gaires, kurias tu pati nurodei atlikdama testą. 


Patarimai ir naudinga informacija 

Sutik, kad naujos, naudingos ir tikros informacijos apie odą ir jos priežiūrą tikrai nebus per daug. Programėlė turi ir savo patarimų skiltį, kurioje trumpai supažindina su įvairiais dalykais. Naudingi patarimai atsinaujina kiekvieną savaitę, tad visada yra ką naujo paskaitinėti, sužinoti. Gvildenami labai įvairūs klausimai: nuo prausimosi iki tam tikrų ingredientų kosmetikoje tyrinėjimo ir pan. 
Trūkumas

Vienintelis trūkumas, kurį išskirčiau - didžiąją dalį produktų turi ieškoti atskirai. Vienas kitas produktas programėlėje turi kainą ir nuorodą į puslapį, kur jį galima įsigyti. Iš dalies suprantu - programėlė yra verslas, kažkas iš to uždirba pinigus ir tikriausiai tam, kad tavo parduotuvės tiesioginė nuoroda į ją patektų, reikia susimokėti. Vartotojui tai nėra patogu - nėra patogu eiti ir google'inti kiekvieno patikusio produkto, kad sužinoti kainą ir įsigijimo galimybes. Bet iš kitos pusės - pasigooglinusios galime išsirinkti mums patogiausią pirkimo būdą iš visų siūlomų.


Apibendrinimas

Pabaigai norėčiau pasakyti, kad programėlę galima išnaudoti ne tik tiesiogiai ir ne tik tas funkcijas, kurias ji siūlo. Pažvelgus tarp pirštų galima pastebėti, kad tai - labai gera duomenų bazė apie tavo odą. Produktai, kurie siūlomi tau kaip tobulas atitikmuo sufleruoja tau, ko reikia tavo odai: galima prisirinkti informacijos, kokių ingredientų reikia ieškoti kosmetikoje, kad ta kosmetika tau ne tik kad patiktų, bet ir būtų naudinga odai. Man tai pasirodė kaip didelė ir paprasta skaityti duomenų bazė, padedanti suprasti kaip veikia kosmetika ir kaip ji sąveikauja būtent su mano pačios oda ir jos bėdomis. 


Visu šimtu procentų rekomenduoju atsisiųsti šią programėlę ir išmokti apie savo odą daugiau, o produktus rinktis labiau tinkančius tau ir patirti eksperimentus, kuomet nusivylimas produktais sumažėja iki minimumo. 


Komentarai

Form for Contact Page