Influx - lietuviškas tinklaraštis

lietuviškas tinklaraštis

Pasiilgusiems prabangos: Manilla kosmetika rabarbarų kvapo prausimosi emulsija


Braškės, vanilė, citrusai, tropikai, bananai, arbūzai.. visi šie kvapai man įeina į vieną ir tokią pačią kategoriją - įprasta. Kartais norisi savo nosį palepinti kokiu nors įdomesniu, ne tokiu pažįstamu kvapu. Taip ir susitikau su šia Manilla kosmetika Rabarbarų kvapo prausimosi emulsija su agurkų ekstraktu | ODORE. Rabarbarai? Mintimis iš karto persikėliau į vaikystę ir norėjau pajusti rabarbarų kvapą. 


Prausimasis nėra kažkoks tai stebuklingas dalykas, ypač, kai ryte pramiegi ir tai padarai tokiu automatiniu režimu, kad nei kvapų spėji pajust, nei šiaip kažką pajunti - būni mintimis keliais žingsniais prieky ir stengiesi nepavėluoti. Tačiau retą kartą aš mėgstu ilgus dušus, kuomet ne tik pasimėgauju priemonių aromatais, bet ir atlieku daugiau žingsnių, nei įprastai: šveitimai, kaukės ir pan. Tokioms akimirkoms ir norisi kažko kitokio, nei kad naudoji ištisus rytus ir vakarus - pavyzdžiui, rabarbarų kvapo prausimosi emulsijos. Manilla kosmetika man nėra svetima - jau teko bandyti jų sudarytą individualią odos priežiūros rutiną. Galiu pasakyti, kad ją įvertinau labiau gerai, negu blogai. Rabarbarų kvapo prausimosi emulsija su agurkų ekstraktu | ODORE kvapas atsiskleidžia keliais etapais. Pauosčius priemonę iš buteliuko, tikrai užuodžiu rabarbarus. Prausiantis kvapas skleidžiasi, maišosi su vandens kvapu ir labiau užuodžiu agurkus ar ką kito, bet ne rabarbarus. Išsimaudžius nuo kūno sklinda ramiai aštrokas kvapas, primenantis vyriškas dušo želes. Ir gaivus, ir sunkus tuo pat metu, tačiau be galo malonus ir gerai nuteikiantis. Sudėtis:

AQUA, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, SORBITOL, LAURYL GLUCOSIDE, DISODIUM COCOYL GLUTAMATE, GLYCERIN, CUCUMIS SATIVUS FRUIT EXTRACT, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, GLYCERYL STEARATE, GLYCOL DISTEARATE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, ACACIA SENEGAL GUM, XANTHAN GUM, PHENETHYL ALCOHOL, CAPRYLYL GLYCOL, PARFUM, CITRIC ACID


Parfumą kūno ir plaukų priežiūroje aš atleidžiu ir užsimerkiu, tai be to - sudėtis super. Glicerinas ir agurkų ekstraktas pasirūpina, kad oda po prausimosi neišsausėtų. Ir žinoma - švelnūs plovikliai ir putokliai jos nesausina, taigi prausimasis be galo malonus. Emulsija skalsi, prausia švariai. Pastebėjau, kad prastesnės sudėties dušo geliai labai putoja. Užsidėjus kelis lašus ant prausimosi kempinės, vėliau tą kempinę reikia, nemeluosiu, kokį dešimtį kartų skalauti, kad išskalauti tas putas. Geresnės sudėties priemonės ne tokios putojančios, tačiau tai netrukdo švariai nuprausti kūną. 


Rabarbarų kvapo prausimosi emulsija su agurkų ekstraktu | ODORE man asocijuojasi su prabanga: minimaliai suputoja, švelniai prausia, skaniai kvepia ir yra gražiai įpakuota. Įvertinimas: 5 / 5, Kaina: 11,90 euro ___________________
Nuotraukose matei: 
Rabarbarų kvapo prausimosi emulsija su agurkų ekstraktu | ODORE | PR package 

Komentarai

Form for Contact Page