Influx - lietuviškas tinklaraštis

lietuviškas tinklaraštis

Vaistažolių galia: Manilla kosmetika raminantis veido tonikas ramina ne tik veido odą

 


Kaip ramini odą po saulės vonių, nepavykusių eksperimentų su netinkančia tavo odai kosmetika, vėjo nugairinta ir visaip kitaip nualinta oda? Aš visuomet po ranka turiu kokį nors raminantį toniką. Netgi turiu raminantį tepalą nuo vabzdžių įkandimų, kadangi esu ta, kurią jie mėgsta skanauti. O visai savo likusiai odai dabar turiu Manilla kosmetika Raminantis veido tonikas | SILENTIUM


Pasiskųsti sujautrėjusia oda galiu beveik visada ir ne tik tais atvejais, kuriuos išvardijau įžangoje. Bet kokia didesnė trintis, grubesnis produktas, karštesnis vanduo prausiantis ar neatsargesnis gestas baigiasi vienodai - oda rausta, kartais peršti, tempiasi, na, tikrai pajuntamas diskomfrotas. Raminantis veido tonikas | SILENTIUM man yra atradimas, nes tai - ramunių kompresas dailioje pakuotėje ir su palengvintu naudojimu. Tonikas su ramunių ir medetkų ekstraktais tikrai veikia raminančiai. Mano amžinąjį atilsį močiutė visuomet gydydavo save tai ramunių, tai medetkų kompresais, vonelėmis. Atrodo tokios paprastos žolelės, bet tokios galingos. Ramunių kompresai dezinfekuoja žaizdas, o medetkos nuramina net pačią jautriausią odą. Taip veikia ir šis Manilla kosmetika tonikas jautriai odai - ramina ir ramina staigiai, iš kart.  


Didžiausią poveikį pajutau papurškusi šiuo toniku kojų odą po skutimosi. Plaukelių šalinimas skutimu - didžiausias stresas mano odai. Neperneša, netinka, visada jautri, skauda, rausta.. žodžiu, nekažkas. Viena rytą taip jau paūmėjo visa situacija, kad nebežinojau nei ko griebtis. Tai prisiminiau, kad naudoju šį veido toniką ir tiesiog papurškiau jo dulksna savo šviežiai nuskustas kojas. Skausmas ir perštėjimas dingo tą pačią akimirką, kuomet dulksna palietė odą. Nustebau - odos nebeperšėjo, ji nusiramino ir raudonumas dingo. Nuo šiol Raminantis veido tonikas | SILENTIUM yra padėtas prie dažniausiai naudojamų produktų ir yra be galo mylimas. Nuraminu visas savo jautriausias kūno vietas: kojas, pažastis, bikini zoną po skutimosi, veidą po prausimosi, pečius (nes čia turiu spuogų ir oda sujautrėjusi) po dušo, pėdas po ilgos dienos batuose ir t.t. Sudėtis:

AQUA, ANTHEMIS NOBILIS FLOWER WATER, CALENDULA OFFICINALIS EXTRACT, GLYCERIN, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, PHENETHYL ALCOHOL, CAPRYLYL GLYCOL.


O purškiu visur be jokios baimės - toniko sudėtyje nėra nieko, kas galėtų pakenkti. Vanduo, ramunių, vaistinių medetkų ekstraktai, glicerinas, aloe vera sultys, saugus konservantas apsaugantis toniką nuo rūgimo ir mikroorganizmų dauginimosi bei saugus minkštiklis, drėkiklis. Laiminu ir užtikrinu, kad tonikas tikrai nesudirgins ir nepakenks nei vienai iš jūsų (savaime suprantama tik tuo atveju, jei nesi alergiška ingredientams).Raminantis veido tonikas | SILENTIUM naudojasi labai skalsiai - dulksna tikrai yra dulksna ir netaško, nesispjaudo. Pasidengia oda plonyčių produkto sluoksniu ir tiek užtenka, kad priemonė imtų veikti. Purškiamą toniką labai lengva naudoti - nereikia jokio trynimo, sąlyčio su oda, jokių vatos diskelių ir kitų nesąmonių. 125 ml pakaks tikrai ilgam laikui net ir naudojant kasdien. 


Kvapas natūralus, gėlių. Nėra tas, dėl kurio eičiau iš proto, tačiau man ši priemonė - ne kvepalai. Aš myliu ją ne už kvapą ir nė už nieką kitą tik už puikų savo funkcijos atlikimą - odos nuraminimą. Rekomenduoju iš visos savo širdies. 


Produktą gali įsigyti Manilla kosmetika internetinėje parduotuvėje: www.manilla.lt/raminantis-veido-tonikas-silentium.htmlĮvertinimas: 5 / 5, Kaina: 13,90 euro 


___________________
Nuotraukose matei: 
Manilla kosmetika Raminantis veido tonikas | SILENTIUM | PR package 

Komentarai

Form for Contact Page