Influx - lietuviškas tinklaraštis

lietuviškas tinklaraštis

Apie autorę


Esu Dovilė


Gimiau 1998 m. pavasarį ir iki pat dabar kiekvieną pavasarį atgimstu kartu su gamta - šiuo metų laiku visada gimsta geriausios idėjos, kurias stengiuosi paimti ir įgyvendinti kuo greičiau - kad nepasimirštų ir šiaip, kad neduočiau sau per daug laiko galvoti, nes dvejonės nužudo daugiau genialių minčių nei kad tai padaro nepasisekimas tas idėjas įgyvendinti. 


Esu grafinių komunikacijų dizaino specialistė - dirbu su įvairiais prekės ženklais ir padedu jiems atrodyti geriausiai. Šiuo metu daugiausia dirbu žurnalo redakcijoje - maketuoju mėnesinį leidinį.  Jeigu smalsu pamatyti, palieku nuorodą į savo portfolio


Su mielu noru užsiimu fotografavimu, tekstų rašymu, socialinių tinklų turinio planavimu, filtrų nuotraukoms kūrimu ir kita kūrybine veikla, kuri man padeda išreikšti save, savo idėjas ir fantaziją. 
Hobiai: keisti šukuoseną; kuistis secondhand parduotuvėse; rašyti tinklaraštį.


Blogos savybės: daug planuoti, o vėliau tuos planus atidėlioti; prisidėti prekių krepšelį internetinėse parduotuvėse ir jų nenusipirkti; ištisas dienas nieko nepostinti savo instagram paskyroje, o kai jau postinti, tai perdaug; išlaidauti ir po to gailėtis; vėluoti arba atšaukti susitikimą, nes nesugalvoji ką apsirengti; pamiršti visų tau brangių žmonių gimtadienio datą. 


Geros savybės: sakyti kaip yra (dėl to blogų savybių sąrašas toks ilgas). 

 
Rask mane:  Facebook | Linkedin | Instagram | dalmantaite.dovile@gmail.com

Form for Contact Page